BigGreenEgg - keramický gril

 

Big Green Egg - keramický gril

Novinka pro letní sezonu 2014 je keramický gril Big Green Egg. Tyto grily nabízíme ve všech 5 velikostech s veškerým příslušenstvím. Máte zájem o více informací ? Kontaktujte nás. Chcete na vlastní oči vidět jak se griluje nebo udí v takovém grilu. Máte zájem ochutnat výtečné steaky. Přijeďte za námi do Ostravy, kde velmi často pořádáme prezentace a ochutnávky. BigGreenEgg - To musíte vidět - To musíte ochutnat. Pozvánka na aktuální akci ZDE 


 

 

 

Kontaktujte nás na tel 773 758 162, nebo pište prodej@amerex-gastro.com

 

 

Big Green Egg - keramické grily nejvyšší kvality

 

 

Máme v nabídce 5 velikostí těchto grilů:

MINI, SMAL, MEDIUM, LARGE, XLARGE


ModelyKG Váhaø RoštPočet steaků (roštěná)Počet steaků (medailonky)Nepřímé vařeníMax. váha masa pro uzeníMnožství drůbežeChléb a pizza
X-Large 105 55 8+ 8+ Ano 12-15 kg Několik krůt bageta/ velká pizza
Large 70 46 4-7 6-8 Ano 9kg (12kg Včetně platformy) Krůty o váze max. 7kg Bochník chleba/normální pizza
Medium 45 38 4 4-6 Ano 6kg Krůty o váze max. 4kg Kulatý chléb/ malá pizza
Small 35 33 2-3 4 Ano 3kg Kuře Pečivo
Mini 15 23 1-2 2 NE 1kg Křepelka Ne


BigGreenEgg prodej VelikostiBig Green Egg je výborný i tehdy, kdy víte, že hosté přijdou za delší dobu - jednoduše gril zaklopíte a teplota uvnitř se udržuje i několik hodin aniž byste museli přidávat další uhlí. Díky své konstrukci z vysoce zátěžové keramiky a speciálního zdravotně nezávadného porcelán-smaltu na povrchu grilu nevadí teplotní šoky, můžete grilovat když prší, sněží nebo je slunný den.

Poznatky o této keramice z programu vesmírné agentury NASA byly využity americkým výrobcem BGE a mohla tak vzniknout patentovaná keramika BGE s neomezenou životností pláště pece. Proto je na něj poskytována záruka 10 let! V grilu-peci BGE používáte přírodní dřevěné uhlí, ale zároveň se díky možnosti nepřímého grilování dokážete vyhnout odkapávání šťáv z masa do ohně a zabránit tak vzniku nežádoucích zplodin. Vaše pokrmy tak budou nejen chuťově vynikající a voňavé, ale i zdravotně nezávadné a bez karcinogenních látek.

Uvedené rozměry platí pro gril, rozměr stolu je 150x70cm. Katalog zašleme na dotaz. 


Ke keramickému grilu Vám dodáme i námi navržený nerezový podstavec na kolečkách. Vše bezpečné a komfortní. Váše párty tak může začít, Váš business se může naplno rozjet. Volejte pište - sezona s tímto grilem u Vás nikdy neskončí..

Keramický gril - BigGreenEgg

Výtečné grilované speciality připravené vždy, když je potřeba. V tomto grilu připravíte jak rychlý výtečný steak, tak i větší masa metodou nočního pečení. Nezaměnitelná chuť příláká mnoho nových zákazníků. Vyudit rybu, špěk, nebo klobásy? Díky teploměru máte neustále naprostou kontrolu nad Vašimi pokrmy. S BigGreenEgg není nic nemožné. Skvělý a stylový doplněk do Vaší restaurace, hotelové terasy, nebo Zahradního posezení má již dlouho své jméno. 

BigGreenEgg keramický gril s podstavcem AMEREX chromotionměr


Kontaktujte nás na tel 773 758 162, nebo pište prodej@amerex-gastro.com

 

HTML Forms powered by Wufoo.