Gastrobazar Amerex

Neustále obnovujeme gastroprovozy, a proto můžeme občas nabídnout i použité zařízení. Pokud máte zájem nakupovat toto zboží, pak zde máte příležitost. Na přístroje poskytujeme až 1 až 6 měsíční záruku. Sledujte náš Gastrobazar připravujeme kompletní přehled, náše sklady obsahují několik desítek položek. Máte možnost se dotázat na aktuální stav poboček v Praze nebo v Ostravě.

UPOZORNĚNÍ: Gastrobazar je velmi specifická oblast. Než se rozhodnete pořídit si do Vaší kuchyně použité gastrozařízení, tak prosím myslete na rizika spojené s použitou technikou. Pečlivě prověřte původ, kvalitu a opotřebení základních součástí zařízení. Duležité je také zda jsou na toto zařízení dostupné díly a v jakých cenách. 

Amerex nabízí pouze odzkoušené a funkční zařízení, na které vždy poskytneme záruku. Pokud jde o použité gastro-zařízení, tak sledujeme aby Vám toto zařízení fungovalo ještě několik dalších let od jeho nákupu. Než nabídneme jakékoliv zařízení do prodeje, tak jej servisně prohlédneme, pokud je třeba tak pomocí originálních dílů renovujeme a odborně vyčistíme. Na veškeré námi dodané zařízení, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nekvalitní, nebo spotřebované zařízení nenabízíme. Většina námi nabízeného zařízení pochází od našich zákazníků, tzn., že máme přehled o historii a původu daného zařízení. Dbáme vždy na funkčnost a vysokou kvalitu i u tohoto sortimentu - jsme na trhu 25let. Rozhodně neřešíme ani nepodporujeme výkup a prodej nerezového šrotu. 


Investice do nového zařízení je mnohdy levnější, než si pořídit starší a použité vybavení. Máme spoustu zkušeností, kdy se klienti nechali zlákat na dovozovou, levnou, použitou techniku a nakonec zjistili, že jsou do pár měsíců, někdy i týdnů nuceni opět investovat do dalšího zařízení. Těchto příkladů známe opravdu spoustu. Je třeba si uvědomit, že tato zařízení, které je nakupováno většinou v zahraničí a mnohdy i na šrotištích, je v podstatě na konci své životnosti. Logicky se nebude restaurater zbavovat sporáku, kotle, pánve, mikrovlnky, nebo velmi často konvektomatu, když mu stále dobře funguje.

Častý případ je ten, že prodejce použitého zařízení prodá za lákavou cenu např konvektomat, který po pár týdnech či měsících přestne fungovat, případně se porouchá tak, že oprava se stane nerentabilní. Prodejce pak reaguje tím, že Vám v rámci serioznosti ze stroje odečte max svou marži (nikdy ne celou pořizovací cenu) stroj jakože odkoupí a jako náhradu Vám nabídne další použitý, nebo naopak předražený nový stroj. Jak se asi pak cítí takový zákazník? Už jsme se s několika takovými setkali.


Pokud nemáte na koupi nového zařízení, pak hledejte vždy přověřené použité.  Případně pokud máte možnost pak lze nabídnout i financování. Většinou stačí 10% z ceny a nový stroj v záruce a odborným servisem můžete začít používat. Většina zařízení si na sebe dokáže velmi rychle vydělat. U českých konvektomatů Retigo nabízíme dokonce 0% akontace a 0%navýšení !!


Nechte si poradit:  Pokud budete potřebovat pomoci s výběrem vybavení do Vaší nové, nebo stávající kuchyně, pak nás obratem kontaktujte. 

 

Vykup gastrozařízení nabízíme pouze a jen u zánovní a velmi zachovalé techniky. Konvektomaty vykupujeme pouze značku Retigo. Více o Retigo  


nabídky, nebo dotazy posílejte:

OSTRAVA/MORAVA: 773 758 162 prodej@amerex-gastro.com

PRAHA/ČECHY:  praha@amerex-gastro.comAKTUÁLNĚ NABÍZÍME: 

 

Gastrobazar Amerex Retigo 623i Orange  

Retigo Orange Vision model 623i v perfektním stavu, stáří 3 roky, součástí je podstavec a velká sada gastronádob. Tento konvektomat jako jediný na trhu, lze zavěsit na zeď místo podstavce můžeme nabídnout konzoli k zavěšení..Stroj jsme celou dobu provozu servisovali je ve 100% stavu, používán byl v provozu mateřské školky, velmi velmi zachovalý stroj. Cena 85tis bez DPH. Více foto a info na dotaz.  

 

 

 

Retigo 623i Blue Vision

Retigo Blue Vision model 623i  stáří 3roky, v perfektním stavu, součástí je podstavec. Konvektomat pochází z restaurace. Stav velmi dobrý, stroj pravidelně servisován, záruka dle dohody. Cena 75tis bez DPH. Více info na tel nebo mailu.  

 

 

 

EXPOBAR 2GR

EXPOBAR profesionální kávovar 2-pákový

Profesionální kávovar, robustní konstrukce, pára, horká voda na čaj, senzorové ovládání, motor s mosazným čerpadlem, automatické dopouštění vody-přímé připojení na přívod, 2 páky rozměry: 445x530x690cm, příkon 3,3kW, kapacita boileru 6lt., váha 47 kg, Stáří 6let. Cena 30tis bez DPH 

 

 

 

Retigo DA611iS

Konvektomat Retigo DA611iS po tovární repasi

Prodáme tento starší konvektomat Retigo. Rok výroby 2001. Stroj byl používán ve škole, pro zájemce provedeme tovární repasi.. Konvektomat bude vyčištěn, projde komplet servisem a kontrolou, bude mít novou folii na displeji.ICEMATIC N25Bi

Výrobník ledu ICEMATIC N25Bi

 

Výrobník ledu v perfektním stavu, dva roky starý za polovinu pořizovací ceny..

 

 k vyzvednutí kdykoliv v Ostravě případně po úhradě pošleme PPL kamkoliv.

 

rozměry: šxhxv - 450x540x620  hmotnost: 34kg 

 

 

 

Pizza pec elektrická E4

Pizza pec E4

vnitřní rozměry 70x70x 15cm,

Výkon 4,8kW, hmotnost 80kg, venkovní rozměry 98x92x42cm

Můžete najednou péct až 4 pizzy o velikosti 32cm

šamotové desky, teploměr komory, vnitřní osvětlení, 2x termostat, regulace teploty 50-450°C

 

 

Máme k dispozici i nerez stoly, digestoře, lednice, sporáky, pizza pece atd..vše na dotaz... 


 

Volejte 773 758 162 nebo pište prodej@amerex-gastro.comRychlé odkazy: 

Přijdte se podívat na živé vaření s konvektomaty Retigo do Ostravy, nebo Prahy

Máte zájem o nezávazné vyzkoušení konvektomatu, nebo pekárny od Retigo? 

Modelové řady Retigo - Blue Vision , Orange Vision

Pekárny budoucnosti Retigo - DeliMasterUse Wufoo integrations and get your data to your favorite apps.