Historie firmy Amerex trade s.r.o.

Vítejte v našem světě gastronomie !!!

 

KDO JSME?

      Společnost s tradicí od roku 1993. V tomto roce jsme realizovali první akce v provozovnách, z nichž některé si tuto technologii zachovali do dnešních dní. Jsme obchodní organizace s uzavřeným cyklem provádění díla a to od projektu, konzultace nebo jen pouhého nápadu až po dodávku, instalaci, servis, finanční služby a v neposlední řadě též likvidátor nepotřebného zařízení, které umíme jak ekologicky zlikvidovat tak z repasovat pro případné další zákazníky. Naše společnost pracuje ve vlastních objektech, které jsou vybaveny nezbytnou technikou pro profesionální výkon práce. Podmínkou práce v naší firmě byl vždy kladný vztah k gastronomii. Většina našich pracovníků má taky ucelené vzdělání v oboru. Zúčastnili jsme se výstav v Miláně, Chicagu, Paříži, Moskvě, máme řadu servisních a obchodních atestů výrobců. Naše referenční listina obsahuje stovky položek. Naše návrhy kuchyní vychází z profesionální znalostí činnosti čímž se dle našeho mínění může chlubit málokdo. Námi dodané zařízení pracuje i Ruské federaci, Číně a Vietnamu.

 

 

 

Mezníky společnosti:

1993 – vznik společnosti společně s nestorem gastronomie M.D.Klímou

1995 – spojení společnosti s AMEREX Inc. USA

1997 – změna společníků firmy na ryze českou společnost s vlastním kapitálem

1998 – navýšení portfolia českých výrobních firem a jejich podpora

2004 – výstavby vlastních nemovitých prostor pro obchod a servis

2007 - vlastní skladovací a logistické centrum, udělení certifikace ISO 9001

2010 – výstavby dalších  skladovacích a dílenských provozů

2012-  kuchyňské studio Ostrava

2013-  kuchyňské studio Praha

 

 Amerex Logo One

 

     V současnosti je součástí firmy 15 zaměstnanců a to ve dvou střediscích v Praze a Ostravě. Jsme jedni z největších prodejců konvektomatů RETIGO, kuchyňských technologií RM gastro a nerezové výroby SEVEZA. V našem obchodním balíčku výrobních firem převažují renomovaní výrobci z Čech a Moravy.

Propagace českých výrobců se stala od roku 2001 našim dominantním zájmem. Jsme si naprosto jisti, že výrobky našich největších dodavatelů vznikly prací a myšlením českých dělníků a inženýrů.

Naše filozofie    Naše společnost zažila počátky podnikání, přežila různé otřesy a nezdary naší ekonomiky, zažila i růstové období a vždy byla pevně spjata a uměla se přizpůsobit možnostem a požadavkům Vás – našim  zákazníkům. V případě potřeb jsme uměli vždy rozložit splátky, sehnat levnější zařízení nebo dojednat speciální ceny od výrobců, v případě nefunkčních či poškozených stojů zapůjčit náhradní, nastartovat na servis v neděli večer.

Pro Vás    Každoročně několikrát pořádáme dny otevřených dveří, kdy naši specialisté připravují šťavnaté steaky, speciality nebo společně ochutnáváme vínko z naši vinotéky. V našich prostorách se nikdy nebudete cítit jako nezvaní hosté, ale vždy jako vážený zákazník. Věříme že pouze oboustranná spolupráce a ochota řešit problémy přináší základ obchodního přátelství.

     Vědomi si problému, které přináší podnikání v oblasti provozu restauračních zařízení, snažíme se alespoň po technické stránce dosáhnout evropského standartu. Naše kalkulace cen a přístup vychází z tohoto vědomí a myslíme si, že pokud se s námi seznámíte a stanete se našimi partnery bude to jednoznačně ku prospěchu věci.

 

Naše reference

Galerie 

Kontakty

Projekční služby