Projekce

 

PROJEKČNÍ ČINNOST

1. projekty kuchyní navrhují naší odborníci, kteří se neustále pohybují v kuchyňském prostředí, mají přehled o normách a standardech pro gastronomické provozy. Můžete si být jisti, že námi vytvořené provozy budou splňovat jak logiku profesionální kuchyně či jídelny, tak zárověň jsou dodrženy i veškeré zákonné předpisy pro rozmístění jednotlivých zařízení. 

2. projekty detailně konzultujeme s investorem, vždy se snažíme poradit tak, abychom v rámci Vašeho rozpočtu dodali jen to nejkvalitnější zařízení s co nejvyšší užitnou hodnotou.

3. projekty se snažíme konzultovat rovněž s kuchaři, kteří budou v dané kuchyni vařit a mohli tak sami spoluvytvářet své budoucí pracoviště. Náš tým se skládá z profesionálů, právě proto se můžete spolehnout na to, že i Vaše nová kuchyň bude profesionálně zhotovena. 

 Máme za sebou stovky zpracovaných návrhů a realizací, velmi flexibilně zpracováváme Vaše myšlenky na modernizaci Vaší stávající kuchyně, tak i kompletní návrhy a výstavbu zcela nových provozů. Zcela seriozně se zabýváme jak malými, tak i těmi největšími provozy. Využijte našich zkušeností, po 20letech působení Vám nabízíme maximalní vstřícnost a profesionální přístup. Naše projekční kanceláře v Praze a Ostravě jsou Vám k dispozici.

 

Amerex Projekty

   Amerex Projekty 1

Amerex projekty 3

 

 

Use Wufoo integrations and get your data to your favorite apps.